Více o mně

Jmenuji se Barbora Korunková a jsem autorkou více projektů. V projektu Cesta hubnutí inspiruji ženy k tomu, aby si našly svoji cestu hubnutí a přijaly tak svoje Božské Ženství. Mým dalším a druhým projektem je Síla myšlení a třetím projektem je Serafina Grimmelly, výklady karet a terapie.

Jsem spíš introvert a svůj vnitřní svět ukazuji skrze mandaly. Jsem velmi duchovní a spirituální. Ve svých textech velmi filozofická a srdečná. S láskou tvořím každé své dílo.

Jak jsem se dostala k mandalám?

V dětství jsem ve výtvarných činnostech nebyla zase tak moc podporována. Do Zušky jsem chodila na klavír a dramatický obor. Takže ke kreslení a malování jsem se dostala až v dospělosti. Mandaly se mi vždycky líbily a moje velké přání bylo si je i sama tvořit. Ze začátku jsem nevěděla jak na to, ale postupně jsem si začala nějaké vybarvovat a velmi mě to uklidňovalo. Pomáhalo mi to psychicky. Byla to pro mě terapie pro duši.

Pak se mi stala taková velká životní událost. Setkala jsem se po 27 letech se svým otcem, malířem. Díky němu jsem se dostala k samotnému tvoření mandal, neboť to byl on, kdo v mé mysli zasadil semínko. Potenciální myšlenku, že i já bych mohla zvládnout takovou mandalu vytvořit. A já někde uvnitř věděla, že to zvládnu. Začala jsem to zkoušet a nějak samo to šlo.

Proto dnes vím, že každý člověk má spoustu darů a talentů, a někdy o nich ani neví. Protože ho třeba jen někdo nepodpořil nebo to v něm nikdo neobjevil. A sami často nemáme tolik sebedůvěry, abychom to zkusili. Často ani nevíme, že by nám to mohlo jít jen tak samo. A proto je tak důležité vzájemně se podporovat a sázet do myslí druhých lidí pozitivní semínka. Semínka naděje a lásky.

To je můj příběh, jak jsem se dostala k tvorbě mandal. Je velmi prostý. Ale je můj. A je v něm životní pravda. Tak jako v každém z nás.

Pokud je i pro Tebe vybarvování mandal terapií, relaxací nebo odpočinkem, tak jsem přesně pro Tebe vytvořila s láskou tyto Malé mandalové omalovánky. Můžeš si je stáhnout a kdykoliv vytisknout. Každou mandalu si můžeš vybarvit víckrát. Máš je totiž v elektronické podobě.

Přeji příjemné vybarvování a spoustu příjemných okamžiků na Tvé životní cestě.